HİMYM Spin-off : How I Met Your Father

Şüphesiz How I Met Your Mother dizi sektörünün, özellikle sitcom sektörünün en büyük cevherlerinden. Zaten herhangi bir sosyal medya platformuna üyeyseniz her köşede bir HIMYM paylaşımı mevcut. Gün geçtikçe katlanan bir ilgi var HIMYM'a. Ancak ne yazık ki aynı şeyleri spin-off projeleri için söyleyemeyeceğiz. 


Henüz dizi son sezonuna başlamamışken ortada bir spin-off çalışması vardı. ''How I Met Your Dad'' ismi düşünülen dizi için ortada ciddi planlar, hatta ortada pilot bölümüne ait bir senaryo dahi vardı. Dizinin temelinde, daha önce 9 sezon anlatılan hikayenin ''bir de öteki tarafından dinleyelim'' çabası vardı ancak basit bir taklitten öteye geçememişti senaryo. Seyircinin aynı şeyleri birdaha yemeyeceğini CBS de anlamış olmalı ki pilot bölümünden hemen sonra ipini çekmişti dizinin.


Bir sonraki haberimiz ise 2016'da geçiyor. İlk iptal haberiyle yıkılan hayranlar yavaş yavaş artık HIMYM olmadığına kendilerini alıştırıyordu. Ancak tam herkes bitti derken, yeni bir spin-off haberi daha geldi : How I Met Your Father ! Bu projenin arkasında ise This is Us'ın yapımcılığını ve senaristliğini üslenen Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger vardı. Bu sefer güzel sonuçlar bekleyen fanları ise ikinci dalga 2017 başında vurdu. This is Us'tan ötürü programlarının yoğun olduğunu belirtip projeyi ertelettiler ve birdaha da haber alınmadı.İleride ne olur bilinmez ama biz yine de tüm olumsuzluklara rağmen umudunu yitirmeyen, hala bekleyen arkadaşlar için ise pilot senaryosunu şöyle bırakalım...Yorum Gönderme

0 Yorumlar