Ne İzlesem Diye Düşünenlere Netflix'ten Mükemmel Haber!


 Herkes benim gibi bir şey izlemek için bilgisayar başına oturup saatlerini ne izleyeceğini bulmaya harcıyordur muhtemelen. Bu durum zaman zaman gerçekten çok can sıkıcı oluyor hepimizin de bildiği gibi. Ve Netflix tarafından bu duruma son verebilecek bi özellik geldi: "Shuffle Play". Karışık oynat olarak Türkçeye çevrilmesi düşünülen bu özellik sayesinde daha önceki izlediğiniz dizi/filmlere göre rastgele bir şeyler izlemeye başlıyorsunuz. 
   


Şimdilik sadece kısıtlı bir kitlenin akıllı televizyonlarından erişebildiği bu özelliğin test aşamasında olduğunu da unutmamak gerek tabi. Bir Netflix sözcüsüne göre bu özellik sayesinde aboneler hem yeni içeriklere daha kolay ulaşabilecekler, hem de sadece kapağına bakarak dakikalarca bu güzel midir diye düşünmek yerine direk harekete geçip izlemeye başlamış olacaklar.

   Merakla beklediğim bu özelliğin sizin televizyonunuzda aktif olup olmadığını görmek için deneyebileceğiniz 3 farklı yol var. Başlangıçtaki profil seçme ekranı, profil ana ekranı ya da tv uygulamasındaki yan menüden bulup eğer şanslı test hesaplarından biriyseniz denemeye başlayabilir ve görüşlerinizi aşağıda belirterek bizleri de haberdar edebilirsiniz.

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)