MCU'da Eşcinsel Wolverine Dedikodusu


Geçtiğimiz günlerde size DanielRPK'in kim olduğunu anlatmıştık. Kendisi Marvel Sinematik Evreni başta olmak üzere çeşitli konularda iddialarda bulunuyor genelde de çıkıyor. Bu sefer de aşağıda gördüğümüz tweetleri yazmış ve yine çizgiroman medyasının gündemine oturmuş. Elbette şuan için haber sadece dedikodu niteIiği taşıyor.


Logan filmiyle beyazperdeye veda eden Wolverine karakteri için MCU'da kapılar açık vaziyette, bu zaten biliniyordu. Ancak nasıl döneceği, hatta dönecek mi o bile kesin değil, emin olduğumuz tek bir şey var, Hugh Jackman role tekrar dönmeyi düşünmüyor! 18 yıl boyunca karaktere hayat veren Jackman, geçtiğimiz aylarda bir röpörtajında bunu açıkça dile getirmişti.

Benim için partiyi terkedecek doğru zamandı, karakter için de. Başka biri gelecek ve devam edecek, etmeli. Bu şey gibi, eve gidiyorsun ve bir arkadaşın geliyor, 'Hey yeni bir DJ geldi, müzik harika, sen geri dönecek misin?' Sen de diyorsun ki, iyi dedin ama onlar zaten şuan o DJ ile mutlu.

rek

Buradan da anlayacağınız üzere, belki ufak bir cameo dışında dönmeye pek niyeti yok, olsa da artık dediği gibi karakteri başka birinin alma vakti. Yeni yüzlere alışmak zor olsa da Marvel cephesinde son zamanlarda çılgın planlar dönüyor gibi.Yorum Gönderme

0 Yorumlar