Firestar MCU'ya Dahil Olabilir!

Spiderman and His Amazing Friends (NBC 1981)
Şimdi bunu görünce Firestar ne ayak diyor olabilirsiniz, haklısınız da. Firestar günümüzde Marvel'de pek popüler bir karakter değil, iyi de kim bu Firestar?

Spiderman The Animated Series, Ultimate Spiderman, Spider Unlimited ; say say bitmez Spiderman serileri, ama bunlardan içlerinde biri var ki gerçekten koskocaman bir evrene sahip : Spiderman and His Amazing Friends !


NBC'de 1981 yılında yayınlanmaya başlanan çizgi filmde, Avengers üyeleri dahil birçok Marvel karakteri yer alıyor, kimi de ilk kez tanıtılıyor. İşte Firestar da bunlardan biri. Gerçek ismi Angelica Jones olan mutant ablamızın güçleri ne derseniz, işin özünde mikrodalga enerjisini kullanan, hatta uçabilen, X-Men ve New Warriors ile de bağlantılı bir karakter.

Şimdi dönelim asıl olaya, DanielRPK adıyla da bilinen ve büyük bombalara imza atan Daniel Richtman, Patreon hesabında bir yazı paylaştı. İddiasına göre Firestar karakterini Marvel Sinematik Evreni'ne getirmek için planlar mevcutmuş. Karakterin bir Disney+ dizisinde mi yoksa büyük ekranda mı görüleceği hakkında ise bir yorum yok ancak özellikle Thanos hikayesiyle genişleyen evrende, böyle bir karaktere yer vermek çok da mantıksız bir hareket olmaz bize göre.

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)