Bleach Dönerken Bizi Neler Bekliyor?Ah Bleach, 2004 senesinde girdiği hayatımızdan 8 yıl sonra da aniden gitti. Kimimiz için güzel bir anı, kimimiz için buruk bir tat.  Animenin bitişinden beri sürekli o gevelenen ''Hocam, başlıyor. Valla bak 2015'te!'' hayata geçiyor. Bleach 2020'de dönüyor da peki bizi neler bekliyor?

Lafa dalmadan önce de şöyle size Bleach mangasının ilk 5 sayısının çekilişini duyurmaktan gurur duyuyorum! Discord sunucumuza git ve manganı kap ! ^^

PekiNeler Olacak & Ne Zaman Olacak?

Aslında biz haberi vermek için azıcık geç kalsak da bomba gibi dönüyoruz! Mart ayında Japon dergisi Jump Magazine'de verilen habere göre popüler Shounen serimiz, 2020'de dönüyor ve konu olarak da 1000 Yıllık Kan Savaşı ya da bilinen adıyla Thousand-Year Blood War etrafında dönecek.

Ne bu Thousand-Year zımbırtısı? Şüphesiz İchigo abimiz bir power-up görür ama işin aslı ne? Heyecanını kaçırmadan, Quincy'lerin aslında yok olmadığını, hala devam ettiğini ve yaratıcılarını göreceğiz diyebiliriz. Animenin kaçırdığı büyük bir fırsat olan bu final arc'ı, tam 4 yıl sürmüştü mangada. Animeye nasıl yansır bilmiyoruz ama, aynı ses sanatçıları ve müziklerle sadece sohbet etseler de bize kafi!

Şu da var, biliyorsunuz Bleach animesi Japonya'da yaşanan olaylardan ötürü ara ara ertelenmişti, yine o tarz bir şey olursa şaşmayın. Üstelik şu koronavirüs zımbırtısı da varken...

Jump Magazine'de BIeach

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)