Batman Filmi Hakkında Neler Biliyoruz?
Ben Affleck'in ardından Batman bayrağını ele alan Robert Pattinson, bildiğiniz üzere Matt Reeves'in yönetmen koltuğunda oturduğu Solo Batman filmi için kolları sıvamıştı. Peki, şuana dek film hakkında neler biliyoruz?

Vizyon tarihi için bize verilen tarih 25 Haziran 2021'di, yine de olası bir aksiliğe karşın ertelenme ihtimaline de hazırlamanız lazım kendinizi. Malum Kenobi faciası daha taze, ertelenmeler gündemde bu aralar. Filmin çekimlerinin 28 Ocak'ta başladığını Matt Reeves twitter hesabı üzerinden doğrulamıştı halihazırda.


Role seçildiği günden beri büyük tartışma konusu olan Pattinson ise, filmin gerilim içerdiği kadar duygusal da olacağını ve çizgiromanlarda Batman'in başarılı bir dedektif olmasına rağmen, bu filme kadar hiç üzerinde fazla durulmadığını, bu filmde ise durulacağını belirtti. Ayrıca rolü aldığından beri çok eleştirildiğini hatta bu yüzden rolü kaybetmekten korktuğunu da ekledi. Doğrusunu söylemek gerekirse oyuncunun üstünde rolün getirdiği büyük bir yük var, umarız üstesinden gelebilir.

Batsuit için bir Fanart
"Batman’in süper kahraman olması konusunda yeteri kadar bilgi sahibi değimişim. Sözlerim hayranları fazlasıyla sinirlendirdi. Bu çok garip bir deneyimdi. Ben hala onun nasıl süper kahraman olarak görüldüğünü tam anlayabilmiş değişim. Fakat öyle diyorsanız, öyledir. Özür diliyorum. Bir sonraki başlığı hayal edebiliyorum: Robert Pattinson geri adım attı. Batman gerçekten süper kahramanmış. Sözlerini geri alıyor!"


Her ne kadar Robert Pattinson gündeme otursa da hayranların tek yanlış bulduğu seçim kendisi olmadı. Sağ tarafta gördüğünüz üzere filmde Penguin, The Riddler ve Catwoman da olacak. Ayrıca Bella olarak gözüken Jayme Lawson'ın, Commissioner Gordon'un kızı Barbara Gordon'u canlandırdığı da popüler iddialardan. Özellikle Gordon seçimi çok eleştiri aldı medya tarafından.

Ve son olarak kendi solo filmini beklerken bir anda rolden alınan Ben Affleck'in Robert Pattinson için attığı tebrikvari tweeti de sizlere bırakalım ve yazımızı sonlandıralım. Peki siz Batman filmi hakkında neler düşünüyorsunuz, tahminleriniz neler? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Yorum Gönderme

7 Yorumlar

 1. Adam değil bu çocuk ben diyim aga

  YanıtlayınSil
 2. Ben Affleck geri gelmeliiii

  YanıtlayınSil
 3. Bi bekleyin de bakın adam nası bi iş çıkarıcak güzel olacağa benziyor

  YanıtlayınSil
 4. Bence iyi olacak Robert pattinsonun Twilight tan sonraki filmlerini izlemediniz mi

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba yorumunu geç görmüşüm, izIedim tabi ben zaten nötrüm bu duruma, sadece bazı şeyIeri yanIış buIdum

   Sil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)